Službe Komunalca i dalje na terenu

Službe Komunalca i dalje na terenu

U četvrtak 20.7. i u petak 21.7.2023. godine nema naplate parkiranja

Zbog sanacije štete uzrokovane nevremenom, u četvrtak 20.7. i u petak 21.7.2023. godine neće se obavljati naplata parkiranja na javnim gradskim parkiralištima.

Nakon jakog nevremena koje je jučer pogodilo naš grad i okolna naselja, sve službe Komunalca su na terenu i dalje uklanjaju srušena stabla i granje s prometnica i javnih površina na čitavom području grada Samobora.

Apeliramo na građane da budu na oprezu prilikom prolaska šetnicama i parkovima u blizini drveća dok se ne saniraju nagnuta stabla i slomljene grane. Također molimo građane da ne parkiraju na mjestima gdje prijeti opasnost od pada drveća ili crijepa.

Polomljene grane s privatnih površina građani mogu ostaviti pored prometnice uz svoju nekretninu te će biti uklonjene. No, treba pripaziti da ostavljeni zeleni otpad pri tome ne ometa redoviti promet i ne predstavlja opasnost za vozila i pješake.

Granje i lišće građani mogu dovesti i na lokaciju gospodarenja otpadom Trebež.