Otvoren novouređeni park za pse

Otvoren novouređeni park za pse

U sklopu uređenja postavljena su i igrala za pse

Otvoren je novouređeni park za pse. U sklopu uređenja postavljena su igrala za pse, nova panel ograda oko cijelog parka, kako se psi ne bi mogli provući ispod ograde, izvedena je drenaža tla, zamijenjena je postojeća batuda te su postavljeni rubnjaci. Poravnat je čitav teren, navezena je zemlja te posađena trava. Postavljene su nove klupe, stolovi i koševi za smeće. Zamijenjena je oštećena pumpa za vodu i uređeno njeno postolje. Iz parka su uklonjeni panjevi drveća srušenog za vrijeme nevremena te su posađena nova stabla. Na ulaz u park postavljena je ploča s natpisom „Park za pse“ i ploča s pravilima ponašanja u parku.

Park za pse u ponedjeljak, 27. studenoga, obišli su gradonačelnica Petra Škrobot, njezin zamjenik Petar Burić te direktor Komunalca Renato Raguž. Izrazili su zadovoljstvo što je Samobor dobio puno ugodniji, primjereniji i sigurniji prostor za boravak pasa i njihovih vlasnika.