Izložbom dječjih radova obilježen Dan planeta Zemlje

Izložbom dječjih radova obilježen Dan planeta Zemlje

Autori radova su djeca iz gradskih dječjih vrtića Izvor i Grigor Vitez

Povodom Dana planeta Zemlje u unutarnjem prostoru Autobusnog kolodvora Samobor danas je u organizaciji samoborskog Komunalca otvorena izložba dječjih radova na temu odvajanja otpada i zaštite okoliša. Autori radova su djeca iz gradskih dječjih vrtića Izvor i Grigor Vitez. Njih stotinjak zajedno s odgojiteljicama okupilo se na otvorenju izložbe, a sve su ih pozdravili te im na sudjelovanju u obilježavanju Dana planeta Zemlje zahvalili direktor samoborskog Komunalca Renato Raguž i zamjenik gradonačelnice Petar Burić. Poručili su djeci kako je za život svih nas važno da zajedno brinemo o očuvanju okoliša. Druženje djece nastavljeno je uz sokove i slatkiše, a posebno ih je razveselila maskota drveta.

Izložba do daljnjega ostaje otvorena na Autobusnom kolodvoru u Samoboru pa ako ste u prilici svakako ju razgledajte.