home službe o nama pitanja kontakt
arhiva novosti
arhiva javne nabave

Dezinsekcija komaraca

Poštovani,

obavještavamo Vas da će radnici tvrtke Sanitacija d.o.o. iz Zagreba u utorak 11.07.2017. godine u razdoblju od 4:30 do 7:00 sati obavljati adulticidni tretman suzbijanja komaraca (zamagljivanje) na području Grada Samobora. Adulticidni tretman provodi se zamagljivanjem (zaprašivanjem) u cilju suzbijanja odraslih jedinki komaraca te je štetan i za ostale insekte.

U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta (kiša ili jak vjetar), tretman će biti odgođen, o čemu ćemo Vas pravovremeno obavijestiti.

Upozoravamo pčelare da na vrijeme uklone košnice s pčelama, a građane da u razdoblju od 4:30 do 7:00 sati zatvore prozore i prekriju bazene!

689_Obavijest-Suzbijanje_komaraca.pdf
48 KB
07.07.2017.

Osvježenje u parku za pse

Izuzetno vruće ljeto, često popraćeno nesnosnim sparinama, pogađa i naše četveronožne sugrađanke i sugrađane. Iz tog razloga postavljen je bunar s ručnom pumpom za vodu. Tako od ovog tjedna naši ljubimci nakon trčanja i skakanja u parku mogu potražiti osvježenje i nesmetano uživati u igri unatoč visokim temperaturama. Radove na novopostavljenom bunaru s vodom izvršio je Komunalac s podizvođačima GEOKOD–AQUA d.o.o. i Sken–mont d.o.o.

Vaš Komunalac

06.07.2017.

Dezinsekcija komaraca

Obavještavamo građane da će radnici tvrtke Sanitacija d.o.o. iz Zagreba u četvrtak 06. srpnja 2017. godine od 9,00 do 16,00 sati obavljati drugu larvicidnu (granule) dezinsekciju komaraca uz potoke i vode stajačice na području Grada Samobora.

Postavljanjem granula u vode stajačice suzbijaju se ličinke komaraca, a larvicidni tretman nije štetan za ljude, biljke i životinje.

Na koji način spriječiti razmnožavanje komaraca u vlastitom dvorištu pročitajte u letku koji se nalazi u privitku.

Vaš Komunalac

687_Zajedno_protiv_komaraca.pdf
1062 KB
05.07.2017.

Novi-stari član voznog parka t.d. Komunalac d.o.o., Samobor

Vozilo za prijevoz otpada, marke MAN, prenamijenjeno je u vozilo za odvoz glomaznog otpada, poznatije kao grajfer. Novi-stari član voznog parka Komunalca je kiper vozilo s hidrauličnom dizalicom i sandukom zapremnine 10m3.

Prenamjenom smećara u grajfer vozni park t.d. Komunalac d.o.o., Samobor trenutno broji dva grajfera čija je uloga utovar i odvoz glomaznog otpada.

29.06.2017.

Sućut obitelji našeg radnika

Posljednji pozdrav

Radnici trgovačkog društva Komunalac d.o.o., Samobor izražavaju sućut obitelji, rodbini i prijateljima našeg pokojnog radnika i prijatelja Zlatka Ferenčaka - Žižija, koji je preminuo u utorak 27.06.2017. godine.

Žalosni, ali s lijepim sjećanjima, zahvaljujemo mu na dosadašnjem radu u trgovačkom društvu Komunalac d.o.o., Samobor.

27.06.2017.

Prikupljanje krupnog (glomaznog) komunalnog otpada u 2017. godini

Poštovani korisnici,

prikupljanje krupnog (glomaznog) otpada na području Grada Samobora obavljat će se u razdoblju od 03.04.2017. godine do 12.09.2017. godine prema Planu prikupljanja krupnog (glomaznog) komunalnog otpada za 2017. godinu, kojeg možete pogledati u privitku.

641_Plan_prikupljanja_glomaznog_komunaln...
224 KB
21.03.2017.

Donacije i sponzorstva u 2016. godini