Uskoro novi most u Grdanjcima

Uskoro novi most u Grdanjcima

Novi most uskoro će biti izgrađen u Grdanjcima, na prometnici prema Noršić Selu, čime će se sanirati oštećenja uzrokovana vremenskim nepogodama

Radovi na izgradnji kružnog toka u Ulici Matice iseljenika, na ulasku u Bobovicu napreduju prema planu, a njihov završetak očekuje se kroz mjesec dana.

Što se tiče kružnog toka na križanju Hebrangove, Ulice Matice iseljenika i takozvane „Betonke“, Grad Samobor izradio je prometnu dokumentaciju koja je predana Hrvatskim cestama, budući da je cesta u međuvremenu postala državna. Izgradnja kružnog toka planirana je u sklopu radova na rekonstrukciji takozvane „Betonke“ koju će izvoditi Hrvatske ceste.

Radi se i na izgradnji produžetka Ulice Grigora Viteza u Bregani, kako bi se omogućila veća sigurnost djece u prometu, a zbog neposredne blizine škole.

Započeli su radovi na sanaciji klizišta u Rudama, u naselju Šicli II, gdje postava betonskih elemenata započinje slijedeći tjedan.