Sveti Nikola u Samobor stiže dva puta

Sveti Nikola u Samobor stiže dva puta

Na radost mališana sveti Nikola će i ove godine posjetiti Samobor, i to dva puta.

Svoj je dolazak potvrdio na humanitarnu akciju Velika srca trče u nedjelju, 2. prosinca kada će se s djecom nakon trčanja zasladiti slatkišima.
Akcija se održava na prostoru bivše vojarne od 10 do 14 sati, a pokrovitelj njegova dolaska je Turistička zajednica grada Samobora.

Na glavni gradski trg sveti Nikola stiže u četvrtak, 6. prosinca u 10 sati, kada će zajedno s djecom okititi božićno drvce, dar Darka Mihelića iz Vrbovca Samoborskog.
Sveti Nikola će prigodnim slatkišima nagraditi djecu iz dječjih vrtića Izvor, Grigor Vitez i Cvjetnjak koja su ove godine marljivo izrađivala božićne ukrase, ali i sve ostale mališane koji će im doći pomoći kititi drvce, uz podršku djelatnika Komunalca. Ovoga puta njegov će dolazak omogućiti Grad Samobor.

Prosinac je najradosniji mjesec u godini, a u Samoboru vas očekuje pregršt lijepih blagdanskih trenutaka!
Što vas sve očekuje u danima samoborskog Adventa pratite na www.samobor.hr