Otvara se samoborsko sajmište

Otvara se samoborsko sajmište

Samoborsko sajmište nadolazeće subote 18. travnja bit će otvoreno od 7 do 13 sati.

Kao što je načelnik Stožera civilne zaštite grada Samobora Željko Stanec već i najavio, prodavat će se isključivo sadnice, sjemenje i flanci. Rad Sajmišta će biti organiziran na principu „drive in“ prodaje, odnosno na Sajmište će se ulaziti isključivo automobilima s Hrastinske ceste, a izlaz će biti kod zimske baze trgovačkog društva Komunalac d.o.o.

Istovremeno će na Sajmište moći ući jedan do dva automobila, a građani se mole da unaprijed pripreme što sitniji novac i veći broj novčanica, a sve kako bismo međuljudski kontakt sveli na minimum.

Prilikom prodaje Stožer civilne zaštite grada Samobora u suradnji s Komunalcem pobrinut će se da se maksimalno poštuju aktualne mjere socijalnog distanciranja i provođenja higijene.

Ovim putem također molimo za strpljenje i razumijevanje, obzirom da je moguća pojava kraćih prometnih zastoja prilikom ulaska na Sajmište.