Dovršena sanacija dijela Ulice Tepec

Dovršena sanacija dijela Ulice Tepec

Iako su na snazi izvanredne mjere, radovi nisu stali

Unatoč izvanrednom stanju uzrokovanom pandemijom bolesti COVID-19 i posebnim mjerama opreza i zaštite koji su na snazi, u gradu Samoboru radovi nisu stali. Trgovačko društvo Komunalac uz poštivanje svih propisanih mjera i dalje izvodi radove na našim prometnicama.

Po dovršetku radova na polaganju dovodnog i odvodnog cjevovoda u okviru izgradnje vodospreme „Sv. Juraj“ kapaciteta 150 m3, izvedenih od strane trgovačkog društva Vodoopskrba i odvodnja d.o.o. Zagreb, trgovačko društvo Komunalac d.o.o. izvelo je sanaciju dijela Ulice Tepec u Samoboru.

U okviru predmetne sanacije prometnice i cestovnog pojasa kroz Program održavanja nerazvrstanih cesta, uređena je površinska odvodnja ceste, obnovljen je asfaltni kolnički zastor te je ugrađena horizontalna i vertikalna prometna signalizacija u duljini od 500 metara.

Prometnicu su tijekom prijepodneva obišli predstavnici Grada Samobora i Komunalca, a ista se u promet pušta danas oko 15 sati.